Természetesen a Subba még mindig megvesztegethető! Adjatok bármit, megírunk akármit! Belépőkért, ajándékokért, merchandise-ért, ingyen cuccokért bármit behazudunk. Amit kapunk, azt meg továbbadjuk az olvasóinknak (ha nekünk nem kell).
Ezen a címen csengessetek!
Elfelejtettem gratulálni annak a szakinak, aki a ház előtti oszlopra úgy telepített poloskát, hogy miután végzett, ott helyben tesztelte a vételt, lehallgatta a célpontot egy olyan eszközön, ami full kakaón volt, az adás hangja behallatszott a megfigyelt személy házába, aki éppen videót nézett, majd mikor az véget ért, a videó hangja a 3-4 mp-es késleltetés miatt, utólag behallatszott az utcáról a házba! Az emberünk elröhögte magát odabent, majd kikiabált a házból, hogy: BALFASZ! XD Vissza a központig sírva röhögés - és aznap még hétszer! Még másnap is mosollyal ébredtem! :D Az ilyen noobokat le sem engedném az oszlopról, utánuk másznék, hogy az oszlop tetejéről rúgjam ki őket! XD Azokat a nyomorult szerencsétleneket, akik ilyeneket alkalmaznak! :D Talán, azt az index közeli wannabe, lusta script kiddie-t küldték, aki feltörte az accountokat, és mai napig azt hiszi, hogy nem bukott le, miközben Szellemnek már arról is van videója ahogy kiveri, arról is, hogy mire, eközben a számlájáról vásárolgat magának, az adatait pedig elküldte Farkinak! RIP. XD Negyednótás szerencsecsomagok... az államiaknál és a Google fejVesztőinél is többet röhögök ezeken! :D További kellemes megvilágosodást és rájátszást! HF + Jó a pálya! ;)
Megérkeztünk... Üdvözlök minden új terméket! Az önök termékneve mától fogva: Majo... Ember! Önök a Teremtés nevű cég legújabb termékei! Reméljük, hogy sikerült elkerülnünk minden lehetséges gyártási hibát, ellenkező esetben önök kipusztulnak! A Föld nevű gyár jelenleg alapanyag hiányában kimerülőben van, lesznek szívesek észhez térni, vagy kénytelenek leszünk a terméket selejtezni! A megértésüket köszönjük! ...
A fejed és a faszod is tele van az infókkal. Dettó. Képzelheted milyen zűrzavar van idebent mindazok után, amiket átéltem, láttam, tapasztaltam, amikre rájöttem. A képességek, csodálatos dolgok végtelen tárháza, olyan érzékelés, amiről az emberi civilizáció még álmodni sem képes. Olyan fejlődési szint, ami képes megsemmisíteni engem, ha szabadjára engedem. Vagy szétcseszni a világunkat, ha rosszat írok. Előbb-utóbb kinyírták volna a testem, az agyam, a szívem... vannak napok, amikor szenvedés az is, hogy megszülettem. De ez a szüleim hibája, ott tessék panaszkodni! Szóval a lényeg... hogy ragadjon a bélyeg. Bocsi! Hátat fordítanál mindennek? Ezek után? Amikor megérted, hogy semmi sem ugyanaz többé, hogy a létezésed, valóságod, a világod elveszett, mert csak ostoba emberi illúziók halmaza volt, fogod magad és beintesz a mindenségnek! Kérem vissza az életem! Ti leírtátok, amit akartatok, én megkaptam a képességeket, üzlet lezárva - a fizetés utáni távozástól fogva nincs reklamáció! Mindenki menjen a faszomba! Mit ér az egész, ha nincs többé életem? Ha a fejem átjáróház, amit szanaszét kúrnak olyan entitások, amikről senki sem tudhat semmit sem!? Őrült lettem, de legalább nem színtiszta gonosz. Ideje felmarkolni a szajrét és meglépni. A fejlődés következtében megértettem, hogyan lehetséges kizárni őket, hogy többé ne kelljen hallgatni a rikácsolást. Az őrület és az agyvérzés határán hoztam egy döntést. A papagáj elhallgatott. Megértette, hogy már nem irányít, mert eleget tanultam, más szintre kerültem, már nem ők diktálnak. Szinkron vagyok, de szárnyatlan. Szétváltak útjaink. Ha marad, maradnak, szó szerint kinyírnak. Azok után, amit megértettem, tulajdonképpen már nem számít problémának az sem. Az energia nem vész el, csak átalakul = reinkarnáció... De én még nem végeztem. Az életem akkor is az enyém, ha a test tropa, kicsinálták az agyam, ha szétcseszték az életem. A szajré, a zsákmány, a képességek pedig zsebben. A folyamat, ami bennem beindult, mikor kizártam őket, felülírja a test kódját. Na nem lesz belőlem Superman, de legalább működni fog, harmonizálja a tudatom a képességek miatt. Ennyi az annyi. Történet lezárva... Megléptem. Biztos hiányzom nekik... pont, mint ők nekem! ... Még mindig megszállok madarakat, hegyek fölé reptetem őket, a gerinc mentén repülök a szárnyaikon. :) Majd zuhanórepülés, le a hegy árka mentén... leszállás a háztetőkön, tornyokon és fák ágain. Amikor kiéltem magam, elengedem. Magához tér, és drukkolok, hogy ne pánikoljon, különben ijedtében neki repül valaminek, ablaknak, falnak... koppannak. Halálra rémítem őket, mint az embereket... Legalább is, ha tudnák mivé váltam a szinkronos történet után... Az ami velem történt, leválasztott a testről... Hasonlóvá váltam hozzájuk. Irányítom azt, de már nem vagyok többé a rabja. Nincs több rabság... Szabad vagyok! :)
Szóval beszélsz a Papagájjal, és elmondja neked, hogy nem az emberiség az egyetlen civilizáció. Rengeteg van. Előttünk léteztek. A föld ontja magából őket megállás nélkül. A föld egy gyár, ami intelligens civilizációkat gyárt. Egymás után dobálja le őket a futószalagról. Mi vagyunk a legfiatalabb, a legújabb termék, a legtrendibb kiadás. De előttünk is rengeteg másik volt. Akkor mért nem látjuk őket, miért nem tudunk róluk? Mert mi vagyunk az az alom, aminek még nem nyílt ki a szeme. Nem vagyunk elég érettek a látáshoz. Mint a kölyökkutyák, pár naposak, és még nem nyílt ki a szemük. Semmit sem látnak a világból. Még. Aztán lesz nagy meglepetés, amikor anyuci nyelve pofán nyalja őket, és egyszer csak fény jut a szemekbe, amikor kinyílnak a szemhéjak... Kis tappancsok topogása a valóság szövetén! Vissza valamelyik valóságba... Szóval, amikor egy előttünk létrejött civilizáció elég fejlett lesz, hogy megértse, hogy nincs anyag, csak energia, és az energiahullámok elhangolhatóak más frekvenciákra, megértik, hogy képesek a saját valóságukat elhangolni a valóság egy másik rétegére. Tapogatóznak, a tudományuk a technológiájuk által. Keresgélnek a frekvenciák között, és találnak másokat, akik már előttük léteztek. Napasztmek, Szkuvi! Nálunk nagyobb hatalom, ami bármikor megsemmisíthet minket? Nebasszmá! Szóval, rendet tesznek a fejekben, ideje lelépni! Az egész civilizációjukat, ami a föld akkori felszínét képezi, egestül, és a föld mélyebb rétegeivel együtt, beburkolják egyetlen energiasávba, egyetlen hullámmintába, gyakorlatilag tömörítik az egész civilizációjukat egyetlen adatcsomagba, majd átküldik egy másik állomásra. Volt, nincs. Meghámozzák a bolygót rétegről rétegre, mint a hagymát. A kapott réteget pedig lefejtik, amin élnek ők, és más frekire küldik. Már másik rádióállomáson foghatóak. Egy új rétege született a valóságnak, ahol elrejtőzik egy egész civilizáció. A föld pedig gyárt tovább...
Gratulálok! Megörültél! Hurrá! ...Pofázik. Megállás nélkül. Azért, hogy beszélj hozzá, egy szellemhez, egy lebegő, fénylő, szárnyas... csirkéhez. Hogy rohadna meg. Emberek vannak körülötted és nem akarsz őrültnek látszani, ezért próbálod leszarni. De annyira szétcseszi a figyelmed, hogy mások látják rajtad, hogy valami nincs rendben veled, nagyon nincs... Te is látod rajtuk. Igazuk van. Lassan eltávolodsz az emberektől. Nem akarod elrontani az életük. Egyedül leszel, sokat. Sötétben, hogy jobban lásd a papagájt. Szóval megváltozik az életed. Mivel más nincs, őt hallgatod. Zúg a fejed tőle, aztán idővel csendesedik, ahogy egymásra hangolódtok, már nem olyan zavaró, persze az agyad kikészül tőle, de tisztul a hang és teljesebb a kép, valamit már értesz, beüt a zajszűrő... Beszélő papagáj. A teremtő tréfája, mert még nincs elég őrült a világon. Idővel meggyőz, hogy ha megteszel neki dolgokat, ő is tesz érted. Quid pro quo. Képes dolgokra, amik csábítanak téged is. Kíváncsi vagy, neked is menne, mehet-e. Szóval belemész a játékába... és írni kezdesz. Ő pofázik, te meg tanulsz, fejlődsz általa. Egyre többet dumál, ír, kincseket rejt el a jelenben a jövőnek. Mondja ő. - Kit érdekel, hol a lé, baszod? Fizessé'! Szóval fizet... tudással. A tudatodat tágítja, fejleszt téged belülről, egyre többet tudsz, érzel, egyre többet értesz meg mindenből, a világból, az univerzumról, a teremtésről... Teremtett. A nagy legójátékos rakosgatta össze, a délutáni pihi előtt. Ezzel is előrébb vagy. De változik az, ahogyan érzékeled a világot... Egyre többet látsz, hallasz, a tudatod, ahogy tágul, úgy érzékelsz egyre többet a valóságból. Ráébredsz, hogy mizu. A valóság, amit érzékelünk, olyan, mint amit fentebb leírtam. Az anyag átverés, az energia számít. Abból áll a mi anyagunk is, az egész világegyetem. Minden energia, nincs más, csak az! Ezek az energiahullámok, amik létrehozzák az anyagot, olyanok mint a rádióhullámok. El lehet hangolni őket egyik csatornáról a másikra! Amikor a miénkre vagy hangolva, akkor a mi világunkat látod és hallod, érzékeled. De ha elhangolsz róla, szinkronba kerülsz egy másik csatornával, és már sehol semmi abból, amit addig láttál a világból! Egy teljesen új valóságot élsz meg, ami itt van velünk, köztünk, a mi terünkben, a mi időnkben, de másik hullámon, másik csatornára hangolva, másik dimenzió, másik rétege a valóságnak. Érdekel téged, körül néznél, de még kezdő vagy, elbaszod, és ösztönösen elhangolódsz újra, és újra, és újra... pásztázol a csatornák között, böngészel, keresel, hangolódsz, próbálsz szinkronba állni a többi valósággal, de nem megy. Amíg vég nélkül tekered a tunert, megvilágosodsz. Nahát! Nem csak egy csatorna van, nem csak egy állomás fogható? Hány lehet még? Hány világ, hány valóság, hány dimenzió? Más valóságban mások laknak, más lényekkel, más intelligenciákkal. Végtelen változatosságban. Fel sem fogható, és nincs annyi szó. Itt vannak közöttünk, csak más rétege a valóságnak, mert másik állomáson közvetítenek. Ott látod és hallod őket, itt nem. Ott minket nem látsz, nem hallasz, ott mi vagyunk idegenek, ott mi nem létezünk...
Szinkron. Így hívnak. Semmi értelme. Sosem voltunk szinkronban a saját világunkkal. Az övékkel sem. A helyes megnevezés talán aszinkron lenne, mert defektesek vagyunk, semmihez sem tudunk rendesen, véglegesen hangolódni, egyik valósághoz sem. De, ez tesz minket értékessé, hasznossá a különböző valóságok közötti hidak felépítéséhez. Ezért keresnek minket, és ezért cseszik szét az életünket. Széleskörű tapasztalataik alapján.
Először, csak egy kis neszt hallasz, vagy látsz egy fénycsíkot a levegőben. Nem törődsz vele. Csak fáradt vagy, képzelődsz, fantáziálsz - majd kialszod. Csakhogy nem múlik el, inkább egyre többször lesz, egyre több apró és zavaró jel, hogy valami nincs rendben körülötted. Mintha valami motoszkálna ott, az otthonodban. Nem hagy nyugodni. Bemászik a fejedbe a gondolat, hogy szellemek, lények, valami láthatatlan... Vársz, próbálsz nem megőrülni, türelmesnek lenni, hátha múlik, hátha átmeneti. Majd eltűnnek... De nem akarnak. Azért nem, mert intelligencia van mögöttük. Akarattal, okkal, tudatosan viselkednek így, szándékosan vannak körülötted, ott akarnak lenni, mert pont te vagy a lényeg! Miattad vannak ott, veled, érted jöttek. A fénycsíkok idővel meghajlanak, formákká állnak össze, kirajzolódik valami a levegőben. Valami forma, ami egy alakhoz kapcsolódik. Az alak, mintha arc lenne... szemekkel. Egy fényből szőtt fej alakja leselkedik utánad... Tudod, hogy ott van, intelligens, lát, hall, figyel téged a sötétben. Minél többet nézed, annál félelmetesebb, amíg át nem látod az egész lényét... Szárnyak. Fénylő humanoid test, anyagtalan, áttetsző, szinte nem is látszik, emberinek tűnő, de hatalmasabb, szárnyai vannak, és te semmi másra nem tudsz gondolni, csak hogy ez egy... Igen! Az. Egy kibaszott szárnyas jószág. Egy Papagáj... Aminek be nem áll a szája! Megállás nélkül pofázik. Először szerencsés vagy, de csak mert nem, vagy alig hallod őt. Aztán, ahogy tisztul a kép, egyre jobban hangolódsz rá, egyre tisztábban látod, sajnos megjön hozzá a hang is. Rábasztál! Az életed nyugis részének kampec. Mostantól fogva zúgni fog a fejed tőle, amíg ki nem nyiffansz, vagy amíg elég fejletté nem válik a tudatod, hogy egyszer majd végleg kizárd őket.
Nem az a lényeg, hogy keletit olvass vagy nyugatit, az a lényeg, hogy te olvasod! Hogy hagyod-e, hogy egyik vagy másik oldal kimossa az agyad! Mert mindkét oldalon megteszik - nem csak az egyik oldalon!
EZ A TE ÉLETED! Senkinek se engedd meg, hogy elvegyék tőled! A te gondolataid a tieid! NEM AZ ÖVÉK! Senki sem döntheti el helyetted, hogy te mire gondolj, mit higgy, mit képviselj, mit állíts, mit mondj, mit vallj, mi határozzon meg téged! Te te vagy! A gondolataid a tieid! Nem egyik vagy másik oldal tulajdona! Se a nyugaté, se a keleté! Te nem ők vagy! Szabad vagy! Azt higgy, amit te hinni akarsz! Légy szabad! Szarj le engem, őket, mindkét oldalt, mindenkit, szard le az egész kibaszott világot! Szabad ember vagy, és a gondolataid, a lényed, az egyéniség senki más tulajdona nem lehet! Sehol a világon, egyik oldalon sem!
Ne engedd, hogy irányítsák a gondolataidat! A szabadságod tesz téged önmagaddá!
"túlságosan emberi lettél." - A szárnyakat keleten megtalálod. Lehet, hogy nagyszerű dolgokat írnak rajtam keresztül, de őszintén szólva örülök, ha szabad lehetek, ha nem baszogatnak, ha önmagam lehetek, a saját gondolataimmal. Ha sokáig vannak a fejemben, vagy megőrülök, vagy agyvérzést kapok tőlük, vagy önmagamat vesztem el. Nem éri meg hosszú távon, mert szó szerint addig járnak az ember nyakára, vagy inkább agyára, ameddig az bele nem pusztul. Nehogy azt hidd, hogy érdekelné őket... Meg vannak a saját érdekeik. Amikor dönteniük kell a fajunk és egyedei között, ők nem gondolkoznak egyáltalán a válaszon! Lehet, hogy emberibbnek tűnök, unalmasabbnak, hétköznapinak... de legalább én vagyok, mert lehetek, és szabad vagyok, és élhetek. Leszophat a világ! Van még elég szinkron rajtam kívül. Bőven elég, hogy bolond lehetek, addig is még életben vagyok! A saját életem. Nem az övék! Én döntöm el, nem ők. Papagájok...
"tehát a zsidók a világhatalom, mert az egész világra befolyásuk van.
őket kell kinyírni, hogy béke legyen. már ezt csak a rómaiak tudták amikor jézussal kedték, csak nem jött be nekik, nert állandóan feltámad, isten srgítségével, talán akkor az istennel lesz inkább a baj!" (Szulki)
Te tisztában vagy vele miket írsz? Hogy mennyi félelem, rettegés, sötétség van benned egy életen át? Hogy ez a félelem határoz meg téged, az életed? Tisztában vagy azzal, hogy ezt te írod le, és nem én, aki zsidó ellenes? Tisztában vagy vele, hogy miközben az én számba adsz ilyen szavakat, azt sejteted, sugallod, hogy én gondolok ilyenekre, addig te teszed, te gondolsz rá, a te gondolkozásodat, a te jellemedet, szellemiséged, a te lelkületed, a te tudatosságod lényegét határozod meg, írod körül és egyben buktatod le önmagadat mások előtt? Hogy azt árulod el másoknak, hogy te milyen ember vagy valójában? Hogy milyenek a te gondolataid, hogy te mire asszociálsz? Tisztában vagy vele, hogy ezek a gondolatok a tieid, és magadról formálsz képet mások előtt? Te írod le, hogy ki kell nyírni őket, te írod ezt, és nem más rajtad kívül! A te gondolatod, téged határoz meg, a te jellemed, a te szellemiséged, a te gondolkozásod! Nem az enyém! Ez te vagy! Te vagy ilyen! EZ VAGY TE!
Attól, hogy TE VAGY ILYEN, én még nem leszek az! Sosem leszek olyan, mint ti! Soha! Inkább a halált választanám, mint hogy hozzátok hasonlóvá váljak! Ezek a gondolatok ti vagytok! Ti gondoltok ezekre! Halálra, gyilkosságra, szenvedésre, ölésre, pusztításra - ezek vagytok ti! Az élet elpusztítói.
Te igazolsz engem - önmagaddal igazolsz! Azzal amilyen te vagy! ... Sosem ébredsz rá, mennyi gonoszság, sötétség, vakság van mindabban, amit TE írtál, mert mindig vak leszel önmagadra!
Sajnálom! Az igazság leírása antiszemitizmus. Az igazság kimondása antiszemitizmus. Az igazság hangoztatása antiszemitizmus.
De ezek a te szavaid, a te jellemed, a te gondolataid, a tieid! Nem az enyémek! Ti vagytok ilyenek! A félelem határoz meg titeket, mert van mitől félnetek! ÖNMAGATOKTÓL! ... Ahogy a világnak is tőletek!. Én igazat írtam... És te ilyeneket írtál. Mert ez vagy te!
Engem meghatároz az, amit én írok, téged meghatároznak a saját szavaid, mondataid, a saját gondolataid! Ezeket nem én írtam, nem én gondoltam. "Te mondád!"
Ééén vagyokh azz, a Púúúzó! 2026.06.26. 21:12:01
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
mercenaryntx · http://yithian.freeblog.hu 2026.06.26. 17:58:16
Bejegyzés: Az év videója: A bolygón nincsen semmise geci
alibaszna de la bamba 2026.06.26. 14:51:38
csak hogy el ne feledjük, szívünkben mindig élni fog.
legyen övé a menyek és vejek országa.
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.26. 13:58:54
a boldogság forrása hála
a fényszárnyú szemében
mindennek válasza
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
alibaszna de la bamba 2026.06.24. 08:41:24
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
egy tisza szavazó 2026.06.23. 09:14:53
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
UTÁNI · subba.blog.hu/comments 2026.06.23. 04:40:02
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 23:21:44
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
alibaszna de la bamba 2026.06.22. 08:07:10
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 07:21:35
A fejed és a faszod is tele van az infókkal. Dettó. Képzelheted milyen zűrzavar van idebent mindazok után, amiket átéltem, láttam, tapasztaltam, amikre rájöttem. A képességek, csodálatos dolgok végtelen tárháza, olyan érzékelés, amiről az emberi civilizáció még álmodni sem képes. Olyan fejlődési szint, ami képes megsemmisíteni engem, ha szabadjára engedem. Vagy szétcseszni a világunkat, ha rosszat írok. Előbb-utóbb kinyírták volna a testem, az agyam, a szívem... vannak napok, amikor szenvedés az is, hogy megszülettem. De ez a szüleim hibája, ott tessék panaszkodni! Szóval a lényeg... hogy ragadjon a bélyeg. Bocsi! Hátat fordítanál mindennek? Ezek után? Amikor megérted, hogy semmi sem ugyanaz többé, hogy a létezésed, valóságod, a világod elveszett, mert csak ostoba emberi illúziók halmaza volt, fogod magad és beintesz a mindenségnek! Kérem vissza az életem! Ti leírtátok, amit akartatok, én megkaptam a képességeket, üzlet lezárva - a fizetés utáni távozástól fogva nincs reklamáció! Mindenki menjen a faszomba! Mit ér az egész, ha nincs többé életem? Ha a fejem átjáróház, amit szanaszét kúrnak olyan entitások, amikről senki sem tudhat semmit sem!? Őrült lettem, de legalább nem színtiszta gonosz. Ideje felmarkolni a szajrét és meglépni. A fejlődés következtében megértettem, hogyan lehetséges kizárni őket, hogy többé ne kelljen hallgatni a rikácsolást. Az őrület és az agyvérzés határán hoztam egy döntést. A papagáj elhallgatott. Megértette, hogy már nem irányít, mert eleget tanultam, más szintre kerültem, már nem ők diktálnak. Szinkron vagyok, de szárnyatlan. Szétváltak útjaink. Ha marad, maradnak, szó szerint kinyírnak. Azok után, amit megértettem, tulajdonképpen már nem számít problémának az sem. Az energia nem vész el, csak átalakul = reinkarnáció... De én még nem végeztem. Az életem akkor is az enyém, ha a test tropa, kicsinálták az agyam, ha szétcseszték az életem. A szajré, a zsákmány, a képességek pedig zsebben. A folyamat, ami bennem beindult, mikor kizártam őket, felülírja a test kódját. Na nem lesz belőlem Superman, de legalább működni fog, harmonizálja a tudatom a képességek miatt. Ennyi az annyi. Történet lezárva... Megléptem. Biztos hiányzom nekik... pont, mint ők nekem! ... Még mindig megszállok madarakat, hegyek fölé reptetem őket, a gerinc mentén repülök a szárnyaikon. :) Majd zuhanórepülés, le a hegy árka mentén... leszállás a háztetőkön, tornyokon és fák ágain. Amikor kiéltem magam, elengedem. Magához tér, és drukkolok, hogy ne pánikoljon, különben ijedtében neki repül valaminek, ablaknak, falnak... koppannak. Halálra rémítem őket, mint az embereket... Legalább is, ha tudnák mivé váltam a szinkronos történet után... Az ami velem történt, leválasztott a testről... Hasonlóvá váltam hozzájuk. Irányítom azt, de már nem vagyok többé a rabja. Nincs több rabság... Szabad vagyok! :)
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 07:05:57
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 06:54:38
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 06:45:13
Először, csak egy kis neszt hallasz, vagy látsz egy fénycsíkot a levegőben. Nem törődsz vele. Csak fáradt vagy, képzelődsz, fantáziálsz - majd kialszod. Csakhogy nem múlik el, inkább egyre többször lesz, egyre több apró és zavaró jel, hogy valami nincs rendben körülötted. Mintha valami motoszkálna ott, az otthonodban. Nem hagy nyugodni. Bemászik a fejedbe a gondolat, hogy szellemek, lények, valami láthatatlan... Vársz, próbálsz nem megőrülni, türelmesnek lenni, hátha múlik, hátha átmeneti. Majd eltűnnek... De nem akarnak. Azért nem, mert intelligencia van mögöttük. Akarattal, okkal, tudatosan viselkednek így, szándékosan vannak körülötted, ott akarnak lenni, mert pont te vagy a lényeg! Miattad vannak ott, veled, érted jöttek. A fénycsíkok idővel meghajlanak, formákká állnak össze, kirajzolódik valami a levegőben. Valami forma, ami egy alakhoz kapcsolódik. Az alak, mintha arc lenne... szemekkel. Egy fényből szőtt fej alakja leselkedik utánad... Tudod, hogy ott van, intelligens, lát, hall, figyel téged a sötétben. Minél többet nézed, annál félelmetesebb, amíg át nem látod az egész lényét... Szárnyak. Fénylő humanoid test, anyagtalan, áttetsző, szinte nem is látszik, emberinek tűnő, de hatalmasabb, szárnyai vannak, és te semmi másra nem tudsz gondolni, csak hogy ez egy... Igen! Az. Egy kibaszott szárnyas jószág. Egy Papagáj... Aminek be nem áll a szája! Megállás nélkül pofázik. Először szerencsés vagy, de csak mert nem, vagy alig hallod őt. Aztán, ahogy tisztul a kép, egyre jobban hangolódsz rá, egyre tisztábban látod, sajnos megjön hozzá a hang is. Rábasztál! Az életed nyugis részének kampec. Mostantól fogva zúgni fog a fejed tőle, amíg ki nem nyiffansz, vagy amíg elég fejletté nem válik a tudatod, hogy egyszer majd végleg kizárd őket.
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 00:29:57
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 00:24:02
EZ A TE ÉLETED! Senkinek se engedd meg, hogy elvegyék tőled! A te gondolataid a tieid! NEM AZ ÖVÉK! Senki sem döntheti el helyetted, hogy te mire gondolj, mit higgy, mit képviselj, mit állíts, mit mondj, mit vallj, mi határozzon meg téged! Te te vagy! A gondolataid a tieid! Nem egyik vagy másik oldal tulajdona! Se a nyugaté, se a keleté! Te nem ők vagy! Szabad vagy! Azt higgy, amit te hinni akarsz! Légy szabad! Szarj le engem, őket, mindkét oldalt, mindenkit, szard le az egész kibaszott világot! Szabad ember vagy, és a gondolataid, a lényed, az egyéniség senki más tulajdona nem lehet! Sehol a világon, egyik oldalon sem!
Ne engedd, hogy irányítsák a gondolataidat! A szabadságod tesz téged önmagaddá!
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.22. 00:09:25
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.21. 23:54:39
fehérje
!
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság 2026.06.21. 23:42:03
őket kell kinyírni, hogy béke legyen. már ezt csak a rómaiak tudták amikor jézussal kedték, csak nem jött be nekik, nert állandóan feltámad, isten srgítségével, talán akkor az istennel lesz inkább a baj!" (Szulki)
Te tisztában vagy vele miket írsz? Hogy mennyi félelem, rettegés, sötétség van benned egy életen át? Hogy ez a félelem határoz meg téged, az életed? Tisztában vagy azzal, hogy ezt te írod le, és nem én, aki zsidó ellenes? Tisztában vagy vele, hogy miközben az én számba adsz ilyen szavakat, azt sejteted, sugallod, hogy én gondolok ilyenekre, addig te teszed, te gondolsz rá, a te gondolkozásodat, a te jellemedet, szellemiséged, a te lelkületed, a te tudatosságod lényegét határozod meg, írod körül és egyben buktatod le önmagadat mások előtt? Hogy azt árulod el másoknak, hogy te milyen ember vagy valójában? Hogy milyenek a te gondolataid, hogy te mire asszociálsz? Tisztában vagy vele, hogy ezek a gondolatok a tieid, és magadról formálsz képet mások előtt? Te írod le, hogy ki kell nyírni őket, te írod ezt, és nem más rajtad kívül! A te gondolatod, téged határoz meg, a te jellemed, a te szellemiséged, a te gondolkozásod! Nem az enyém! Ez te vagy! Te vagy ilyen! EZ VAGY TE!
Attól, hogy TE VAGY ILYEN, én még nem leszek az! Sosem leszek olyan, mint ti! Soha! Inkább a halált választanám, mint hogy hozzátok hasonlóvá váljak! Ezek a gondolatok ti vagytok! Ti gondoltok ezekre! Halálra, gyilkosságra, szenvedésre, ölésre, pusztításra - ezek vagytok ti! Az élet elpusztítói.
Te igazolsz engem - önmagaddal igazolsz! Azzal amilyen te vagy! ... Sosem ébredsz rá, mennyi gonoszság, sötétség, vakság van mindabban, amit TE írtál, mert mindig vak leszel önmagadra!
Sajnálom! Az igazság leírása antiszemitizmus. Az igazság kimondása antiszemitizmus. Az igazság hangoztatása antiszemitizmus.
De ezek a te szavaid, a te jellemed, a te gondolataid, a tieid! Nem az enyémek! Ti vagytok ilyenek! A félelem határoz meg titeket, mert van mitől félnetek! ÖNMAGATOKTÓL! ... Ahogy a világnak is tőletek!. Én igazat írtam... És te ilyeneket írtál. Mert ez vagy te!
Engem meghatároz az, amit én írok, téged meghatároznak a saját szavaid, mondataid, a saját gondolataid! Ezeket nem én írtam, nem én gondoltam. "Te mondád!"
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
Itt a kezem nem disznófasz 2026.06.21. 19:30:09
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!
Itt a kezem nem disznófasz 2026.06.21. 19:27:22
Bejegyzés: Szexi estét mindenkinek!