Természetesen a Subba még mindig megvesztegethető! Adjatok bármit, megírunk akármit! Belépőkért, ajándékokért, merchandise-ért, ingyen cuccokért bármit behazudunk. Amit kapunk, azt meg továbbadjuk az olvasóinknak (ha nekünk nem kell).
Ezen a címen csengessetek!
keresés
utolsó kommentek
végtelen szabadság:
Különben meg kurva nehéz széttrollkodni a válasz... (2026.06.22. 00:29)Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság:
Nem az a lényeg, hogy keletit olvass vagy nyugat... (2026.06.22. 00:24)Szexi estét mindenkinek!
végtelen szabadság:
"túlságosan emberi lettél." - A szárnyakat kelet... (2026.06.22. 00:09)Szexi estét mindenkinek!
utolsó kommentek